درباره بانک گل

شرحی از بانک گل

بانک گل در سال 1365 فعالیت خود را در زمینه خرید و فروش گل های شاخه ای آغاز نمود. از سال 1375 تا 1378 ضمن خرید و فروش عمده گل به گلفروشان، وارد حیطه ی طراحی و گل آرایی شد و اقدام به تاسیس یک گلفروشی نمود که این فعالیت، تجربه های بسیار ارزنده ای را در امر خرده فروشی به همراه داشت. از سال 1380همزمان با رشد صنعت خرید گل و گیاه در کشور، بانک گل به عنوان رابط فروش عمده ی گل از تولیدکنندگان به خرده فروشان (گلفروشان سطح ایران ) بیشتر در بین رقبا شناخته شد و توانست قراردادهای سالیانه با تولیدکنندگان مطرح گلهایی مانند آنتوریوم، رزهلندی، آلسترومریا در ایران و همچنین واردکنندگان گل ارکیده جهت فروش محصولاتشان منعقد سازد و به صورت بنگاهی جهت فروش عمده، به فعالیت خود ادامه دهد.

حوزه فعالیت فعلی بانک گل

مدیریت بانک گل با اتکا بر توانایی ها و تجارب گرانبهای خود در زمینه فروش، طراحی و گل آرایی قصد دارد فعالیت اقتصادی خود را بر بستر شبکه جهانی اینترنت گسترش دهد و تلاش دارد تا با تاسیس یک فروشگاه اینترنتی فرآیند خرید یک محصول را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان گرامی تسهیل سازد.

رسالت بانک گل

رسالت بانک گل، پدید آوردن ارزش پایدار در طراحی و گل آرایی منحصر بفرد محصولات به کمک ترکیب عناصر کلیدی مانند جدیدترین نوآوری ها، تجارب کسب شده در طی زمان و پیشرفت فناوری، بیان شده است.

چشم انداز بانک گل

چشم انداز بانک گل، تبدیل شدن به شرکتی موفق  و تاثیرگذار در زمینه ی صنعت گل و گل آرایی در ایران است. باور داریم که این بزرگ، با ارائه قیمت های معقول، معرفی بهترین خریدها، تجارب مقرون به صرفه و ارائه سرویس ارسال به موقع محقق می گردد.

باورهای بانک گل

بانک گل باور دارد یک مشتری وفادار، سرمایه ی بسیار گرانبهای سازمان است، بنابراین باید کوشید تمامی فرآیندها و فعالیت های سازمانی در راستای ایجاد ارزش افزوده و کسب رضایت حداکثری برای مشتری باشد و این نوع نگرش مانند یک شریان اصلی در سرتاسر سازمان جاری و ساری باشد.

سرمایه های انسانی بانک گل

مدیریت بانک گل با توجه به تجربه این سالها در صنعت گل و همچنین با تکیه بر آموزه های دانشگاهی خود در رشته ی مدیریت و گذراندن دوره های آموزشی آکادمیک در MBA و IT  موفق به گردآوری افرادی با نگرش مدرن در زمینه مشتری مداری و با تحصیلات مرتبط و فارغ التحصیل از بهترین دانشگاههای کشور نموده است تا اقدام به ارائه خدمات با کیفیت برتر نمایند.

مسئولیت اجتماعی بانک گل

این سازمان تلاش دارد با عنایت خاص به مسائل موجود در جامعه گامی هرچند کوچک ولی موثر در زمینه حل مشکلات اجتماعی بردارد و از این طریق دین خود را به مردم اجتماع خود ادا کند. بانک گل همانند سایر فروشگاههای اینترنتی با ارسال محصول درب منزل سعی در بهینه سازی وضعیت ترافیک و کاهش سطح آلودگی هوا در کلان شهر تهران دارد. همچنین بانک گل با ارسال گل برای همایشها و کنسرت هایی که با هدف حمایت از بیماران خاص برپا می گردد قصد دارد نقشی هر چند اندک در چنین فعالیت های انسانی داشته باشد.

ارزش های بانک گل

  • همواره در نظر داریم که حق با مشتری است
  • با آغوش باز پذیرای انتقادات سازنده هستیم.
  • باور داریم که انجام کارها به صورت تیمی بهره وری را به طور چشم گیری افزایش خواهد داد.
  • اعتقاد راسخ به تسهیم دانش و یادگیری روزانه جزء جدانشدنی بینش اعضای تیم بانک گل است.
  • تلاش داریم در مسیری حرکت کنیم که به طور مستمر کیفیت محصولاتمان را ارتقا دهیم.

اعضای تیم بانک گل

می توان اعضای تیم بانک گل را به مثابه حلقه های زنجیری دانست که با هم رابطه ای تعاملی دارند و اختلال در فعالیت هر یک می تواند به مشکلی بزرگ برای سازمان بدل شود. این اعضا شامل مدیر که نقش سرپرست تیم بزرگ بانک گل را داراست، همچنین تهیه کنندگان گل و لوازم طراحی، طراحان محصولات، توزیع کنندگان، پرسنل بخش IT، پشتیبانان سایت و  کارشناسان فروش و کارشناسان امور مشتریان در زمینه ثبت، ارسال و تحویل سفارش ها هستند.

هدف بانک گل

هدف ما این است که بتوانیم از طریق طراحی های باشکوه و سرویس ارسال مطمئن، تجربه ای خاطره انگیز را در ذهن مشتریان خود به یادگار جای دهیم.