سیاست ها و حریم خصوصی

سیاستهای حفظ حریم خصوصی

بانک گل ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا خدماتی امن و مطمئن در اختیار کاربران قرار دهد. برای ارسال سفارش، می بایست آدرس، شماره تلفن و ایمیل در اختیار کارشناسان قرار گیرد، زیرا تمامی فعالیت‌های بانک گل  قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک انجام می پذیرد. همچنین اگر مشتریان محترم مایل به دریافت تخفیف های روزانه و هفتگی و ماهانه بانک گل باشند، می توانند در کادر خبرنامه ایمیل خود را یادداشت کرده واز مشترکین خبرنامه شوند.

سامانه ارسال پیامک بانک گل از شماره   02133575711 انجام می پذیرد، که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها و خدمات ویژه بانک گل را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان بانک گل ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از بانک گل است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@bankgol.com اطلاع دهید.

برای بانک گل امکان تغییر در نقد و نظرهای ارسالی کاربران در راستای رعایت  قوانین وب سایت وجود دارد بنابراین چنانچه نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، بانک گل می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

بانک گل مانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی بانک گل و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها موجب محافظت کامل از اطلاعات کاربران می شود واز دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

در صورت بروز هرگونه مشکل یا داشتن هر سوالی می توانید از ساعت 8 تا 17 با شماره های 88982731،88982732 تماس بگیرید.

دفتر بانک گل :استان تهران – شهر تهران –بلوار کشاورز –بین بیمارستان آریا و بانک ملی – پلاک 196 –طبقه دوم –واحد 2